University of GroningenHolandsko

Späť
Sporte dieťaťu na štúdiumuž od9 000/mesiac

O univerzite

University of Groningen vychádza z bohatej akademickej tradície. Je druhou najstaršou univerzitou v Holandsku. Prednedávnom oslávila 400 rokov od svojho založenia v roku 1614. Štúdium sa tu vždy nieslo v znamení pokroku a univerzita má na konte viacero prvenstiev. University of Groningen patrí medzi najprestížnejšie holandské univerzity a dlhodobo sa umiestňuje v prvej stovke svetových univerzít.

Život v kampuse

V kultúrnom centre Univerzity v Groningene sa dá zapísať na kurzy umenia, tanca, filmu alebo fotografie. Okrem toho sa tu pravidelne konajú kultúrne noci. Tieto kurzy a podujatia sú nielen skvelým spôsobom, ako rozšíriť svoj obzor, ale aj spoznať nových priateľov.

* S uvedenou výškou mesačného vkladu môže klient nasporiť potrebnú sumu na financovanie nákladov spojených so štúdiom na konkrétnej univerzite, napr. ubytovanie, stravu, dopravu a pod., za 1 školský rok (bez zohľadnenia výšky školného). Suma je vypočítaná pri predpokladanom období sporenia 17 rokov (prípadne navolenom v predchádzajúcom kroku) a pri úrokovej sadzbe 2 % p. a. Vo výpočte je zohľadnená 2 % ročná inflácia a suma úrokov pred jej znížením o daň z úrokov. Výsledná suma má iba informatívny a približný charakter.