Lund University SwedenŠvédsko

Späť
Sporte dieťaťu na štúdiumuž od8 270/mesiac

O univerzite

Lund University Sweden je verejná univerzita, ktorá sa neustále umiestňuje v rebríčkoch v TOP 100 najvýznamnejších svetových univerzít. Korene univerzity, ktorá sa nachádza v meste Lund v provincii Scania vo Švédsku, siahajú až do roku 1425, kedy bolo založené františkánske štúdium v Lundi vedľa katedrály v Lunde, čo z nej robí najstaršiu inštitúciu vysokoškolského vzdelávania v Škandinávii.

Život v kampuse

Mesto Lund považujú v oblasti študentského života vo Švédsku za jednotku. Ponúka vzrušujúce prostredie kampusu so živým študentským životom, medzinárodnou atmosférou a nezabudnuteľnými študentskými tradíciami.

Ubytovanie

Ubytovanie Lund University je súčasťou služieb študentom - ubytovanie je k dispozícii aj pre zahraničných študentov.

* S uvedenou výškou mesačného vkladu môže klient nasporiť potrebnú sumu na financovanie nákladov spojených so štúdiom na konkrétnej univerzite, napr. ubytovanie, stravu, dopravu a pod., za 1 školský rok (bez zohľadnenia výšky školného). Suma je vypočítaná pri predpokladanom období sporenia 17 rokov (prípadne navolenom v predchádzajúcom kroku) a pri úrokovej sadzbe 2 % p. a. Vo výpočte je zohľadnená 2 % ročná inflácia a suma úrokov pred jej znížením o daň z úrokov. Výsledná suma má iba informatívny a približný charakter.